O AUTORACH    
Iga


Wielkopolanka - Kujawianka, a może Kujawianka - Wielkopolanka? Jak kto woli. Dla niej kolejność nie ma większego znaczenia.

Absolwentka pedagogiki, pracy socjalnej oraz doradztwa zawodowego i personalnego, stale dążąca do poszerzania swojej wiedzy oraz zainteresowań. Dumny technik usług kosmetycznych w kwalifikacji A.61 i A.62. Powiecie, że to za dużo? Dla niej nie. Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.” (Stefan Żeromski).

Typowy ambiwertyk dążący z jednej strony do stałego kontaktu z ludźmi, a z drugiej mający ich dość. Miłośniczka czworonogów z większą połową serducha przeznaczonego dla kotów oraz wszelkich rzeczy z nimi związanymi.

Zwolenniczka kosmetyków naturalnych stale zgłębiająca tajniki systemu International Nomenclature of Cosmetic Ingredients, znanego większości jako INCI, wierząca skrycie w przyszłość pod szyldem eco.


   
Juliusz


Pomysłodawca i założyciel niniejszego bloga, fotograf amator, informatyk. Jednym słowem, człowiek od zadań specjalnych, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Jak na prawdziwego polimata przystało, interesuje się dosłownie wszystkim i chętnie zgłębia wiedzę z rozmaitych dziedzin.

Kto jak kto, ale to właśnie on ma z naturą najwięcej wspólnego. Z wykształcenia technik rolnik, z zamiłowania pszczelarz. Kilka lat temu zrezygnował z pracy, która nie dawała mu satysfakcji i zajął się rozwijaniem własnego biznesu. Wielu twierdzi, że wykonuje żmudną pracę, ale dla niego nie jest ona harówką, lecz prawdziwą pasją. W końcu (...) życie ma sens tylko wtedy gdy robimy to, co kochamy. (Melissa Darwood).

Typowy sceptyk, który nie wyda żadnej opinii, dopóki nie przekona się na własnej skórze jak „to” działa. Od kilku lat sympatyk produktów naturalnych, do których początkowo nie pałał wielką miłością. Powoli uczy się także rozkładania składów kosmetyków na czynniki pierwsze i oddzielania „ziarna od plew.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy pozostawiony komentarz 💚

Copyright © 2018 Toksyczna kosmetyczka