Dobry wieczór wszystkim :)

Od dawna nosiłam się za zamiarem założenia bloga o tematyce kosmetycznej. Niestety brak odpowiedniej ilości czasu wolnego spowodował, iż plany te odkładałam w czasie. Na szczęście jednak udało mi się zmobilizować i tak o to powstała stronka, którą obecnie przeglądacie.

Od prawie 3 lat zgłębiam wiedzę na temat popularnych na rynku kosmetyków oraz ich wpływu na nasz organizm. Zgromadzoną wiedzą uporczywie starałam się zarazić do tej pory wszystkie bliskie mi osoby, co niejednokrotnie skutkowało tym, iż patrzono na mnie jak na kosmitkę :) Ci z Was, którzy zechcą „wstąpić do mojego świata” z pewnością nie raz będą mogli odnieść takie wrażenie. 

Myślicie sobie teraz zapewne: skąd wzięła się u mnie ta „fanaberia” i dlaczego chcę nią zarazić cały świat? Jeśli oczekujecie skomplikowanej odpowiedzi, to muszę Was niestety zawieść. Powód jest bowiem dość banalny. Staram się żyć w zgodzie z naturą i unikać wszelkiej chemii, którą producenci kosmetycznych specyfików karmią nas na co dzień. Stosuję jedynie kosmetyki naturalne, pozbawione wszelkiego toksycznego zła i dzięki nim czuję się nie tylko piękniejsza, ale przede wszystkim zdrowsza, bo o to przecież chodziło.

Jeśli poszukujecie inspiracji i macie już dość funkcjonowania z przypięta łatką „nieświadomego konsumenta” to możecie być pewni, że dobrze trafiliście.
Pozdrawiam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2018 Toksyczna kosmetyczka