Wirtualna edycja świątecznych targów kosmetyków naturalnych Ekotyki

Święta za pasem, zatem czas najwyższy zabrać się za poszukiwanie prezentów dla naszych bliskich. Jeśli planujecie zakup kosmetyków, to mam dla Was świetną wiadomość! Od 5 do 7 grudnia 2020 roku, zakupy u najlepszych polskich producentów zrobicie bez wychodzenia z domu. A to wszystko dzięki Ekotykom, które tym razem odbędą się w wersji online.


Podczas świątecznej edycji targów kosmetyków naturalnych Ekotyki nie zabraknie hitów pielęgnacyjnych, debiutów kosmetycznych, ekskluzywnych premier, a także aromatycznych świec, akcesoriów home SPA i zero waste. To zatem idealny moment na zaopatrzenie siebie i bliskich w wyjątkowe, naturalne i bezpieczne prezenty.


5 grudnia na
Instagramie Ekotyków w relacjach oraz na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku: [KLIK] pojawi się lista wirtualnych wystawców i ich wyjątkowych, targowych ofert. Zakupy u nich można zrobić bezpośrednio przez linki do sklepów! U wszystkich będzie działał ten sam kod EKOTYKI - może to być rabat, gratis do zamówienia lub darmowa dostawa. Może warto zatem pomyśleć o większych zapasach?


Więcej informacji już niedługo znajdziecie na oficjalnych kanałach Ekotyków. Warto śledzić także wydarzenie na Facebooku, gdyż co kilka dni można będzie wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i prelekcjach online na różne tematy, związane z naturalnym, holistycznym dbaniem o siebie, jak i kosmetykami. Pełna lista wystawców pojawi się z końcem listopada. Udział w zakupowym wydarzeniu jest oczywiście darmowy i otwarty dla wszystkich :)

Co myślicie o wirtualnej wersji targów kosmetyków naturalnych Ekotyki?
Zamierzacie wziąć w nich udział?

6 komentarzy:

 1. Fajnie, że będzie taka możliwość. Nikt nie będzie stratny a zakupy będą wygodne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że chociaż online można kupić coś fajnego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, chętnie tam zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna sprawa, choć stacjonarne targi miały swój urok, to niestety czasy mamy takie, a nie inne i trzeba sobie radzić :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, ze odbędą się online. Miejmy nadzieję, ze za rok już będą stacjonarnie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam o tych targach, ale ostatnio namiętnie biorę udział w onlinowych wydarzeniach i chętnie zdecyduję się i na to.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Toksyczna kosmetyczka